Kurumsal Tanıtım filmi

Referanslarınız, girdiğiniz ihaleler, işletmenizin büyüklüğü ve yaptığınız işin kalitesi gibi güçlü yanlarınız kurumsal tanıtım filminde anlatılır. İşletmenizin fiziksel şartları, sizi tercih edenlerin avantajları gibi detay bilgiler görsellerle ya da metinle aktarılır. Tanıtım filmi sıkıcı olmadan en kısa zamanda izleyiciye tüm bilgileri aktarabilmelidir.

Ankara Yıldırımlar Giyim Kurumsal Tanıtım Filmi

Baldağ Gıda Tanıtım Filmi

Baldağ Gıda Tanıtım Filmi İngilizce Versiyonu

Küçük Şefler Kreşi Tanıtım Filmi

TANITIM VE REKLAM FİLMİ

Yeni tanıştığınız birisine kendiniz nasıl ifade edersiniz? En anlaşılır şekilde, sıkıcı olmadan kendinizi ve yaptığınız işi anlatırsınız. Gerek web siteniz üzerinden gerek sosyal medya üzerinden her gün yeni insanlar sizle ve işletmenizle tanışmak istiyor. Eğer bir tanıtım filminiz yoksa tokalaştıktan sonra sessizce bekleyen bir adam misali webdeki varlığınız sizin hakkınızda bilgi veremez. Günümüzde herşey çok hızlı ilerliyor yavaş hiçbir şeye tahammülümüz yok. Kendinizi ve işletmenizi en hızlı şekilde ifade edemezseniz webdeki varlığınız fayda sağlamaz. Kurumsal tanıtım filmi bu internetteki varlığınız için çok önemli. Firma tanıtım filmi yaptığınız iş ve işletmenizin özellikleri konusunda kritik bilgiler verir ve bir şekilde size ulaşan potansiyel müşterilerinizin dönüş yapma oranını yükseltir.

Profesyonel Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım, mekan tanıtım, kitap tanıtım, web sitesi tanıtım ve etkinlik tanıtım videoları gibi tanıtım videosu türleri bulunmaktadır. eBa fotoğraf ajansı olarak reklam filmi, kurumsal tanıtım filmi, ürün tanıtım videosu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikadaki üretim aşamalarını çıkan ürünün kalite ve mahiyetini tam anlamıyla anlatır. Ne kadar güvenilir olduğunuzu ve iyi iş yaptığınızı saatlerce anlatmak yerine 3-5 dakikalık tanıtım videosu işinizi oldukça kolaylaştırır. Hemen her işletme için tanıtım filmi çekimi kendini ifade edebilmek için şart.

Kısa Tanıtım Filmi

Kısa tanıtım filmi, 0-1 dk arasında hazırlanan tanıtım filmlerine denir. Son dönemde oldukça fazla kısa tanıtım filmi talebi alıyoruz. Hem sıkıcı olmaması hem de sosyal medyada da kullanıma uygun olduğundan tercih ediliyor.

Ürün Tanıtım Filmi

Üretimini yaptığınız ürünün ne kadar kullanışlı olduğu, fiyatına göre performansı, sağladığı faydaları gibi konuları anlatmazsanız kimse bilemez. Bu insanlara anlatmanın çok fazla yolu var tabiiki. Mesela önceden popüler olan kapıda pazarlama vardı. Şimdi onun yerini online pazarlama aldı. Online pazarlama için bir ürün tanıtım filmi işinizi kolaylaştırır.

Taktik Gömlek Tanıtım Filmi

Kayak Kıyafeti Ürün Tanıtım Videosu

Mor Ekmek Ürün Tanıtım Filmi

Bir kozmetik firması için hazırladığımız ürün tanıtım filmi. Bu filmde hem markayı anlatmayı hem ürünü tanıtmayı hem de ürünün kullanım bilgilerini içermesini hedefledik. İki farklı ürün için aynı konseptte çekimi yapılan kısa tanıtım filmi

    Adınız (gerekli)

    Telefon Numaranız (gerekli)


    Konu (olsa iyi olur)

    İletiniz