Ankara Ürün Fotoğrafçısı

Ürün katalog fotoğraf çekimi ürünlerin online platformlarda sergilenebilmesi içindir. Üretimini yaptığınız ürünleri gerek katalog ile gerekse web üzerinde e-katalog olarak sunmak şart. Sunum için ayırdığınız yer ve personel giderlerini karşılamak ya da ürünü sözlü sunumla anlatmak yerine bir katalog işinizi oldukça kolaylaştırır. Müşterilerinizin ürünleri yerinde görmek için ne zaman ne de mekan yeterli olmayacaktır. Ürün fotoğraf çekimi Ankara da ve tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Ankara ürün katalog fotoğrafçısı eBa medya olarak, bir çekimi yapmadan önce satış yapılacak platformu inceleriz. Ürün fotoğraf çekiminde ürünü tanımak önemlidir. Günümüzde her şey çok hızlı ilerliyor. İnsanlar özellikle ön araştırma yaparken bir an önce görsellere ulaşmak istiyor. Listelediğiniz ürünleri tam anlamıyla anlatan, diğerlerinden artılarını ön plana çıkaran fotoğraflar satışlarınızı da artırır. Tüm adımlarını özenle oluşturduğunuz üretim süreci kötü fotoğraflar yüzünden heba olmasın. Ankara ürün katalog çekimi için bize ulaşın ürünlerinizin profesyonel görselleri olsun. Ankara ürün fotoğrafçısı

Sami Ekici

0536 714 29 47

Ürün katalog fotoğraf çekimi ve fotoğrafçılık tek bir iş gibi görünse de çalışma ve etkileşim alanı olarak çok fazla kola ayrılıyor. Şimdiye kadarki tüm profesyonel kariyerini vesikalık çekerek geliştirmiş bir fotoğrafçıdan cam bardak fotoğrafı, amazon ve etsy gibi platformların dilini anlayıp oraya göre içerik üretmesini beklenmemeli. Fotoğraf çekimi için düğmeye basmak için son noktasıdır. Öncesinde ürünün satılacağı platform, hedef kitle gibi gerçekler göz önüne alınarak bir konsept seçilmelidir.

Biz eBa ajans olarak üretmek, satmak ya da pazarlamak isteyen tüm girişimci dostlarımıza tüm imkanlarımızı seferber ettik.  Zaman ve bütçe gerçekliğinin içerisinde en uygun hizmei üretmeye çalışıyoruz. Ürün fotoğraf çekimi klasik pazarlama ve klasik dükkan işletmeciliği için çok gerekli olmasa da e-ticaret için fotoğraf çekimi ve güzel görsel işin %80 oranında çözüldüğü kısımdır. İnternetten yaptığınız alışverişleri düşünün neden aldığınızı ve almaya karar verdiğiniz süreci gözden geçirirseniz ürünü iyi anlatan görsellerin önemli bir rolü olduğunu görürsünüz. Amazon fotoğraf çekimi markalı ürünlerin satışında bile görseller büyük önem taşır. Aynı marka ve modeli satan farklı satıcıların ürün fotoğraflarına verdiği öneme göre satış oranları değişiklik göstermektedir. Müşteri, gelen ürünün birebir aynı marka ve model olduğu bildiği halde fiyat farkı olsa dahi daha fazla fotoğrafı ve açıklaması olan ürünü almayı tercih ediyor. E-ticaret maceranızda ekonomi yapmanız gereken son konu ürün fotoğraf çekimi olmalı. Unutmayın ürünlerinizin ne kadar alınabilir olduğu müşterinize bunu ne kadar iyi aktarabildiğinize bağlı.

Fotoğraflanmasını istediğiniz ürünleriniz için bize ulaşın, hızlı bir teklif alın.

Beyaz fonda fotoğraf çekimi

Ürünü daha çok ön plana çıkarmak için ya da soyut bir ortam oluşturup sadece ürünün görünmesini sağlamak için kullanılan tekniktir. Özellikle çok adetli ürünlerde gerekli ışık ayarı yapıldıktan sonra tüm ürünler aynı ışık ayarında tam beyaz, gölgeli beyaz ya da kırık beyaz fonda çekimleri yapılır. e-ticaret fotoğraf çekimi Çok fazla işçilik gerektirmediğinden en düşük maliyetli çekimler arasındadır. N11 fotoğrafçısı Ankara ürün fotoğraflarını çekerken arka planın tam beyaz olmasına özen gösterir. Hemen hemen her e-ticaret ürün satış sitesi ürün fotoğraflarında arka planı tam beyaz istemektedir. Hepsi burada ürün fotoğrafçısı da aynı kriterlere dikkat etmelidir. Kötü ışıkta çekilmiş fotoğraflar kullanıcıları yanıltacağı gibi e-ticaret siteleri tarafından da reddedilebilir.

Konsept Fotoğraf Çekimi

Satılacak ürünü ve kullanım alanını daha iyi anlatabilmek, müşterinin hayal dünyasını maniple edip satın almaya itmek için yapılan çekimlerdir. Ürün fotoğrafını gören bilinçli ve satın almaya odaklı bir müşteri değilse satmak istediğiniz ürünü kullanım alanında göstermek ve satın alma hevesi uyandırmak doğru bir hareket olur. Ürün çekimi yapan firmalar bu konuda sizi yönlendirebilir.

Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Ankara

Fotoğraf çekiminde fiyatlandırma değişken etkenlere bağlıdır. Nasıl bir çekim yapılacağı, model ya da yardımcı insan kullanımı, ürün adedi ve proje devamlılığı gibi konular fiyata etki eder. Beyaz fonda tek kare çekilen, yansıma yapmayan ve her hangi bir dijital müdehale gerektirmeyen çekimlerde birim fiyat düşük çıkar. E ticaret fotoğraf çekimi için zorlayıcı dış mekanlara gidilen insan ve doğa faktörlerine bağlı direkt etkilenebilen çekim programına sahip çekimlerde birim fiyat yükselecektir. Ürün fotoğraf çekimi fiyat araştırırken bu tip detayları bildirmenizde ve nasıl bir çekim istediğinizi tarif etmenizde fayda var.

Ayakkabı Fotoğrafı Çekimi

Neyleyim dünyanın büyüklüğünü, ayakkabın dar olduktan sonra.

Neyleyim ayakkabının kalitesini fotoğrafı kötü olduktan sonra.

İster üretici olun ister satışa odaklanmış bir ticari girişimci internet üzerinden ayakkabı satmak istiyorsanız görselleri kusursuz olmalı. Müşterilerinizin ayakkabıları deneme ve kendilerinde nasıl durduğuna bakma şansı olmadığınıdan, ayakkabının gerçek rengi, dokusu, duruşu ve etrafındaki tüm detayları görünür olmalıdır. Ürünü inceleyen kişinin dikkatini dağıtmadan sade bir konseptle ya da tek renk arka planla ayakkabıya dair tüm detayların görünmesi gerekir. En çok değişim ve iade ayakkabı gibi ürünlerde oluyor. Bu satıcı için ikinci bir işçilik, zaman ve para kaybı demek. Ayakkabı fotoğrafçısı konuya hakim olup tüm detayları ve genel görünüşü iyi oluşturabilirse iade ve değişim de azalır. Ayakkabı katalog çekimleri yapılırken ışık, ayakkabının açısı ve ürün özelliğini ön plana çıkaran detay çekimlerine dikkat edilmelidir. İyi bir çalışma satışlarınızı artırırken özensiz bir çalışma hem satışlarınızı düşürür hem de iade ve değişim gibi sorunlarla boğuşursunuz. Bu konuda mutlaka profesyonel yardım alın.

Yerinde Fotoğraf Çekimi

Taşınması mümkün olmayan büyük çaplı ürünler için yerinde fotoğraf çekimi hizmeti sunuyoruz. Portatif stüdyomuzu kurmamız için tek gerekli şey boş alan ve yüksel tavan. Uygun çekim ortamını oluşturduktan sonra ürün özelliğine göre ışık kurulumu yapıp yerinde çekim hizmetini tamamlıyoruz. Ankara profesyonel fotoğrafçı olarak tüm fotoğraf taleplerinize cevap vermeye hazırız. Bu tip çekimlerde fiyat teklifi almanız için detaylı görüşmemiz ya da ürünü görmemiz gerekiyor.

    Adınız (gerekli)

    Telefon Numaranız (gerekli)

    Konu (olsa iyi olur)

    İletiniz