Ankara Ürün Fotoğrafçısı

Üretimini yaptığınız ürünleri gerek katalog ile gerekse web üzerinde e-katalog olarak sunmak şart. Sunum için ayırdığınız yer ve personel giderlerini karşılamak ya da ürünü sözlü sunumla anlatmak yerine bir katalog işinizi oldukça kolaylaştırır. Müşterilerinizin ürünleri yerinde görmek için ne zaman ne de mekan yeterli olmayacaktır. Ürün fotoğraf çekimi Ankara da ve tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Günümüzde herşey çok hızlı ilerliyor. İnsanlar özellikle ön araştırma yaparken bir an önce görsellere ulaşmak istiyor. Ürünlerinizi tam anlamıyla anlatan, diğer ürünlerden artılarını ön plana çıkaran fotoğraflar satışlarınızı da artırır. Bu kesinlikle ölü bir yatırım değildir. Ankara ürün katalog çekimi için bize ulaşın ürünlerinizin profesyonel görselleri olsun. Ankara ürün fotoğrafçısı

Sami Ekici

0536 714 29 47

Ankara’da ürün katalog çekimi yapan fotoğrafçılar genellikle spesifik bir iş üzerine odaklanıp sadece o iş için benzer fotoğraflar çekiyorlar. Sadece birkaç firmaya hizmet veren fotoğrafçıların tüm mesaisi bir ya da birkaç firmanın ürünlerinin fotoğraflanmasıyla geçiyor. Az sayıda ürün fotoğrafı çektirmek istediğinizde ya da kendinizi, e-ticaret kapasitenizi denemek için birkaç ürünün fotoğraflanmasını istediğinizde fotoğrafçıya ulaşmak işkence haline geliyor. Meslektaşlarımın bu konuda haklı olduğu nokta çok. Hepiniz gibi fotoğrafçılarında giderleri var ve her gün para kazanmak zorundalar. Deneme yanılma için kaybedecekleri birkaç gün ay sonu işletmelerine pahalıya patlayabilir. Bu yüzden 4 adet çorabım var fotoğrafını çeker misiniz? Bakalım satılacak mı, satılırsa devamı gelecek gibi masumane sözlere uzunca maddeler içeren birim maliyeti yüksek teklif metinleriyle cevap vermek zorunda olurlar. Biz eBa ajans olarak bu tip girişimlere hiç bir zaman ticari bakmadık. Üretmek, satmak ya da pazarlamak isteyen tüm girişimci dostlarımıza tüm imkanlarımızı seferber ettik. Tabi yukarıda saydığım gereksinimler bizim için de geçerli. Bu yüzden kendi işletmemizi batırmadan elimizden gelen desteği verme konusunda azami gayret gösteriyoruz. Ürün fotoğraf çekimi klasik pazarlama ve klasik dükkan işletmeciliği için çok gerekli olmasa da e-ticaret için fotoğraf çekimi ve güzel görsel işin %80 oranında çözüldüğü kısımdır. İnternetten yaptığınız alışverişleri düşünün neden aldığınızı ve almaya karar verdiğiniz süreci gözden geçirirseniz ürünü iyi anlatan görsellerin önemli bir rolü olduğunu görürsünüz. Markalı ürünlerin satışında bile görseller büyük önem taşır. Aynı marka ve modeli satan farklı satıcıların ürün fotoğraflarına verdiği öneme göre satış oranları değişiklik göstermektedir. Müşteri, gelen ürünün birebir aynı marka ve model olduğu bildiği halde fiyat farkı olsa dahi daha fazla fotoğrafı ve açıklaması olan ürünü almayı tercih ediyor. E-ticaret maceranızda ekonomi yapmanız gereken son konu ürün fotoğraf çekimi olmalı. Unutmayın ürünlerinizin ne kadar alınabilir olduğu müşterinize bunu ne kadar iyi aktarabildiğinize bağlı.

Fotoğraflanmasını istediğiniz ürünleriniz için bize ulaşın, hızlı bir teklif alın.

Beyaz fonda fotoğraf çekimi

Ürünü daha çok ön plana çıkarmak için ya da soyut bir ortam oluşturup sadece ürünün görünmesini sağlamak için kullanılan tekniktir. Özellikle çok adetli ürünlerde gerekli ışık ayarı yapıldıktan sonra tüm ürünler aynı ışık ayarında tam beyaz, gölgeli beyaz ya da kırık beyaz fonda çekimleri yapılır. Çok fazla işçilik gerektirmediğinden en düşük maliyetli çekimler arasındadır. N11 fotoğrafçısı Ankara ürün fotoğraflarını çekerken arka planın tam beyaz olmasına özen gösterir. Hemen hemen her e-ticaret ürün satış sitesi ürün fotoğraflarında arka planı tam beyaz istemektedir. Hepsi burada ürün fotoğrafçısı da aynı kriterlere dikkat etmelidir. Kötü ışıkta çekilmiş fotoğraflar kullanıcıları yanıltacağı gibi e-ticaret siteleri tarafından da reddedilebilir.

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)


Konu (olsa iyi olur)

İletiniz