Ankara Ürün Fotoğrafçısı

Üretimini yaptığınız ürünleri gerek katalog ile gerekse web üzerinde e-katalog olarak sunmak şart. Sunum için ayırdığınız yer ve personel giderlerini karşılamak ya da ürünü sözlü sunumla anlatmak yerine bir katalog işinizi oldukça kolaylaştırır. Müşterilerinizin ürünleri yerinde görmek için ne zaman ne de mekan yeterli olmayacaktır. Ürün fotoğraf çekimi Ankara da ve tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz.

Günümüzde herşey çok hızlı ilerliyor. İnsanlar özellikle ön araştırma yaparken bir an önce görsellere ulaşmak istiyor. Ürünlerinizi tam anlamıyla anlatan, diğer ürünlerden artılarını ön plana çıkaran fotoğraflar satışlarınızı da artırır. Bu kesinlikle ölü bir yatırım değildir. Ankara ürün katalog çekimi için bize ulaşın ürünlerinizin profesyonel görselleri olsun. Ankara ürün fotoğrafçısı

Sami Ekici

0536 714 29 47

Ankara’da ürün katalog çekimi yapan fotoğrafçılar genellikle spesifik bir iş üzerine odaklanıp sadece o iş için benzer fotoğraflar çekiyorlar. Sadece birkaç firmaya hizmet veren fotoğrafçıların tüm mesaisi bir ya da birkaç firmanın ürünlerinin fotoğraflanmasıyla geçiyor. Az sayıda ürün fotoğrafı çektirmek istediğinizde ya da kendinizi, e-ticaret kapasitenizi denemek için birkaç ürünün fotoğraflanmasını istediğinizde fotoğrafçıya ulaşmak işkence haline geliyor. Meslektaşlarımın bu konuda haklı olduğu nokta çok. Hepiniz gibi fotoğrafçılarında giderleri var ve her gün para kazanmak zorundalar. Deneme yanılma için kaybedecekleri birkaç gün ay sonu işletmelerine pahalıya patlayabilir. Bu yüzden 4 adet çorabım var fotoğrafını çeker misiniz? Bakalım satılacak mı, satılırsa devamı gelecek gibi masuma sözlere uzunca maddeler içeren birim maliyeti yüksek teklif metinleriyle cevap vermek zorunda olurlar. Biz eBa ajans olarak bu tip girişimlere hiç bir zaman ticari bakmadık. Üretmek, satmak ya da pazarlamak isteyen tüm girişimci dostlarımıza tüm imkanlarımızı seferber ettik. Tabi yukarıda saydığım gereksinimler bizim için de geçerli. Bu yüzden kendi işletmemizi batırmadan elimizden gelen desteği verme konusunda azami gayret gösteriyoruz.

Fotoğraflanmasını istediğiniz ürünleriniz bize ulaşın, hızlı bir teklif alın.