[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Fotoğrafçılık Bitiyor Mu?

Fotoğrafçılık bitiyor sözünü bir çok kez duymuşsunuzdur. İnsanların geneli artık cep telefonlarının güzel fotoğraflar çektiğini, güzel bir kameraya ulaşmanın kolay olduğunu dolayısıyla fotoğrafçılık mesleğinin artık bittiğini düşünür.

Fotoğrafçılığın dijital ortama taşınmasıyla bir çok şey değişti evet. Fakat bu bir son değil büyük bir değişimin başlangıcı oldu. Fotoğrafçılık bitiyor düşüncesinin toplumda yer etmesinin mahalle esnafı fotoğrafçıların artık 36 lık poz satamaması, fotoğraf tab edememesinden mütevellit zaten sıkılmış olduğu dükkanlarını kapatmasıdır. Zamanın en gözde mesleklerinden olan kalaycılık ve bakır eşya onarım işi bile tarihe gömülürken, 36 lık fujifilm pozu 10 dolara satan bir mesleğin hiç şansı yoktu zaten.

İnsanlar meslekleri kendi gördüğü çerçeveden değerlendirir. Genel olarakta fotoğrafçıları vesikalık fotoğraf çektirirken ya da fotoğraf baskısı alırken tanırız. Biz eBa ajans olarak fotoğrafçılığın bu kısmından oldukça uzağız. Kurumlar için video ve fotoğraf adına çözüm ortağı oluyor, bireysel müşterilerimize uzun yıllar saklayabilecekleri sanatsal değerler taşıyan fotoğraflar üretiyoruz.

Müşterilerimizin bize ulaşabilecekleri onlarca kanal var. Müşteri kitlemizin %70 i arayış içerisinde olan araştırma yaparak bizi tercih eden bir profile sahip. Her fotoğraf ihtiyacı olanı iş arkadaşı olarak görüyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]https://armut.com/hizmetveren/eba-ajans-ankara-etimesgut-urun-ve-katalog-fotograf-cekimi_339149′> Eba Ajans Ankara Etimesgut Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi – Armut[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]